Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Коротко про парктроніки

Новини та статті 16/06/2015

Думаю, що будь-який водій розуміє, що паркування машини потребує спеціальної спритності. Для того щоб встановити точно машину на паркування, часто потрібно маневрувати назад, вперед, активно крутячи кермо. Виїжджати при цьому зручніше, коли автомобіль припаркований передом до виходу, але не кожному до душі після роботи паркуватися в гараж задом, щоб уранці виїхати передом. Так як заїжджати передом зручніше для всіх, видно всі перешкоди прямо попереду і не треба дивитися в дзеркала.

Також окрім звичайного паркування на стоянці є і місцевості, де ми зупиняємось протягом дня. І це досить незручно у величезних містах, де велика кількість транспорту та мало паркувань. Водії зі стажем, безсумнівно, зуміють показати свої навички впевненого паркування у будь-якій ситуації, особливо коли є знання габаритів своєї машини. Але стаж не зможе застрахувати від помилки автомобіліста, а знання габаритів від стовпів, тим більше коли темно. А тим, хто за кермо сів буквально сьогодні, особливо знадобиться парктронік, який зможе допомогти уникнути купівлі нового бампера. Адже дешевше один раз купити парктронік та платити захмарні ціни за ремонт пом'ятих боків машини.

Така система паркування включає датчики і прилади звукового або візуального сповіщення і електронний блок. Усі думають, що якщо багато датчиків, то це набагато краще. Але взагалі залежить все від того, де вони розташовані. Все працює так: датчики паркування виливають ультразвукову хвилю та подають сигнал на блок, якщо в радіус потрапляє якийсь предмет. Тому розташувати їх краще у місці, де винос кузова найдовший. Найкраще розміщувати 4 датчики. Ціна залежить від типу екрану, радіусу бачення предметів та різних інших функцій. Ми пропонуємо вам таких відомих виробників, як Convoy, iDial, Mitsumi і ParkCity. Це підтверджує, що у нас можна купити парктронік від якісних та надійних брендів, які встигли завоювати довіру багатьох покупців.


Детальніше про системи паркування

Парктроніки з чималою чисельністю датчиків (6 та 8) є найефективнішими, але вартість у них також чимала. Екран, що інформує про близькість з предметом зовні, можна встановити в місці, де буде зручно дивитися водієві. А ось із монтажем датчиків самим краще не грати, рекомендується з'їздити в автосервіс, тому що якщо встановлювати самому, тобто можливість пошкодити бампер, зокрема в машинах, де не передбачено місце для датчика.

Думаю, що кожен вміє цінувати свій час, рветься до комфортних умов та їзди, тому тут у будь-якому випадку знадобиться парктронік. Бо всі мають бути впевненими за кермом у будь-який момент і нічого не боятися.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram