Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Наскільки надійні автомобільні сейфи?

Новини та статті 15/10/2015

В автомобільному сейфі можна зберігати все, що завгодно, будь то ключі чи гроші, документи чи електронні носії інформації, навігатори чи телефони, газові чи травматичні пістолети. Він легко розміщується в будь-якому зручному та доступному для власника місці автомобіля, а конструктивно є коробкою зі зварної сталі із замком. Основним критерієм вибору автомобільного сейфа є його надійність.


Який замок для автосейфу надійніший?

Рівень надійності цього пристрою в першу чергу залежить від надійності його запірного механізму.

Замок для автосейфа
Як механічний, так і електронний замки високою мірою здатні убезпечити вміст сейфа від крадіжки. Однак, фахівці та досвідчені водії віддають перевагу механічним замкам через недостатню зручність користування програмованими замикаючими системами, робота яких вимагає постійного контролю заряду батареї. При повному її розрядженні або іншому програмному збої відкриття сейфа буде можливим лише при застосуванні майстер-ключа, який завжди має бути під рукою. На тлі цієї нестачі електронних замків сейфи з механічними запірними пристроями та набором ключів до них дуже виграють.
 

Наскільки важливим є місце встановлення автосейфа?

Другий фактор надійності автомобільного сейфа – це місце встановлення. Найбільш поширеними є місця під сидіннями, що приховують сейфи від сторонніх поглядів і дозволяють міцно прикріпити їх до сидінь, виключивши ризик їхнього винесення із салону.
Автомобильный сейф под сидением

У комплекті з кожним автомобільним сейфом для цього йдуть набори спеціальних болтів кріплення.

У деяких моделях автомобілів недостатньо вільного простору для встановлення металевої коробки великого розміру, наприклад, сейфа зброї. У таких випадках сейфи розміщують у багажнику, де легко розташується великий металевий контейнер.

На окрему увагу заслуговують сейфи круглої форми, що вбудовуються в запасне колесо. Таке незвичайне місце для зберігання особистих цінностей, з одного боку, викликає низку питань, адже запаски зазвичай накриваються килимками, що ускладнює швидкий доступ до вбудованого сейфа. Але, з іншого боку, воно цілком надійне, адже крадіжкам переважно піддаються салони автомобілів та бардачки, тому для водіїв, яким доводиться надовго залишати свої цінні речі в автомобілі, такий варіант зберігання може стати найбільш прийнятним.

Автосейф в запасное колесо

У будь-якому випадку, установку схованки в автомобілі краще довірити фахівцеві, адже будь-яка допущена помилка може або скоротити термін його експлуатації, або сприяти його незаконному виносу з авто. Так само справа і з виробником сейфа: вибирайте перевіреного та надійного постачальника, якщо не хочете придбати неякісний пристрій чи підробку. Таким чином, максимально забезпечити надійність автомобільного сейфа досить просто, якщо дотримуватись кількох елементарних правил:

  • перевірити сертифікати якості сейфа, що купується;
  • визначитися з тим, що саме зберігатиметься у сейфі;
  • віддати перевагу найбільш прийнятному для себе типу замку;
  • визначити необхідний розмір майбутнього сейфа;
  • вибрати надійне місце для встановлення;
  • вибрати оптимальний спосіб кріплення;
  • перевірити продавця щодо гарантійного сервісу.

І останнє: незалежно від місця встановлення, типу замку та сертифікації продукту, стовідсоткової гарантії від злому сейфу немає. Різниця полягає лише в часі, протягом якого той чи інший сейф піддається злому, у часі, який дозволить вам вчасно зреагувати на спробу крадіжки.

Щоб купити автомобільний сейф, що відрізняється надійністю і водночас компактними розмірами, пропонуємо Вам ознайомитися з моделями інтернет-магазину Фортер, який пропонує виключно високотехнологічні пристрої з підвищеним ступенем захисту.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram