Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ножі: які вони бувають?

Новини та статті 14/03/2016

Ніж - найдавніша зброя, яка практично в первозданному вигляді дійшла до наших днів і міцно осіла в повсякденному житті. З часом з'явилися різновиди клинків, а функціонал їхнього використання значно зріс. Компанія Фортер пропонує складні та нескладні ножі від таких виробників як: Gerber, Ganzo, Ego та багато інших. Далі розглянемо основні призначення найпопулярніших моделей.

 

Їхня класифікація

  • Тактичні та бойові ножі – універсальна холодна зброя, прийнята на озброєння бойовими структурами. Крім прямого призначення виконує функції туристичного чи технічного інструменту.

Боевой нож

  • Ножі для риболовлі та туризму. Туристичні моделі - найчастіше мають розкладну конструкцію для комфортного транспортування і займають мало місця (для туриста кожен зайвий грам ваги спорядження - смерті подібний). Прихильники активного виду відпочинку віддають перевагу моделям із пластиковою рукояткою та простоті дизайну як, наприклад: Ganzo G702. Рибальські - міцні, з чудовим заточуванням, яке не вимагає копіткого догляду. Часто оснащені гаком для потрошення та знімання шкіри. Модель Gerber Gator Gut Hook є яскравим прикладом для мечів подібної серії.
  • Ніж-кредитка – сучасний та незамінний гаджет кожного мешканця мегаполісу. Вперше був представлений британським виробником і став настільки популярним, що ринок заполонили численні китайські репліки. Компактна складна конструкція, високоякісна сталь та портативні розміри (формат кредитної картки) дозволяють носити цей виріб у кишені портмоне.

Нож-кредитка

  • Ніж-метелик - незамінний помічник для розкриття конверта, нарізування продуктів під час пікніка, розрізання вузла або кабелю.
  • Мультитули – різновид пасатижів з багатофункціональним набором інструментів, які включають і складаний ніж. Першими виробниками цього інструментарію стали швейцарські компанії Wenger та Victorinox.
  • Спеціалізовані – вузькопрофільна група різальних інструментів, умовно об'єднана у цю категорію. До таких належать: медичні скальпелі, садові секатори, дайверські ножі та інша атрибутика.

 

Поради щодо вибору

Перед тим як купити ніж, незалежно від його призначення, варто визначити його основні параметри: функціональні можливості, довжину та матеріал виготовлення ріжучої кромки, ергономічність рукоятки та бюджет, що виділяється на дане придбання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram