Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Основні елементи автономної охоронної сигналізації

Новини та статті 21/04/2015

Автономна охоронна сигналізація – це самостійна система, яка потребує додатковому підключенні до екстреним службам чи пульту охорони. Вона дозволяє уникнути попадання сторонніх осіб на територію об'єкта, попередити спалах, швидко реагує на появу задимленості, а також сповіщає за порушення цілісності газової або водопровідної системи.

Автономна охоронна сигналізація, як і будь-яка інша, має як переваги, так і недоліки. Невід'ємний плюс системи – наявність автономної сигналізації, яка може монтуватися в будь-якому місці, навіть там, де відсутній GSM-канал, телефонний зв'язок та інше. Ще одна перевага – це те, що немає необхідності платити за послугу моніторингу, адже вона вам не потрібна. Серед негативних сторін можна виділити можливість від'єднання сигналізації від сирени (у разі, якщо передача сигналу здійснюється не по телефону).


Основні елементи автономної охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація - це досить складна система, в основі якої лежить контрольна панель та всілякі датчики. Серед них можна виділити інфрачервоні датчики та звукові елементи розбиття скла. Коли спрацьовує тривожний сигнал, користувач отримує SMS-повідомлення на власний телефон. Також система оснащена спеціальними світло-звуковими пристроями, що називаються сиренами. Їх часто монтують із п'єзоелементом. Вони мають мале споживання струму, а рівень звукового шуму, що від них, сягає від 100 до 120 Дцб.

Якщо вашу увагу привернули динамічні сирени, слід розуміти, що потужність їх більша, але й живлення вони вимагають більше в кілька разів. Щоб з такими елементами поставити або зняти об'єкт з охорони, потрібно ввести спеціальний код охорони або провести відповідним електронним ключем. У випадку з GSM-сигналізацією, ставити та знімати охорону можна за допомогою порожнього дзвінка вашого мобільного телефону.


Детальніше про датчики сигналізації

Насамперед слід зупинитися на датчиках або, як їх ще називають, сенсорах чи детекторах. Ці елементи фіксують усі зміни, які у атмосфері. Вони можуть поділятися ще кілька типів:

  • Магніконтактні датчики (Геркон) – блокують вікна та двері, а також ворота, спрацьовують на відчинення;
  • ДЗС (датчик розбиття скла) – спрацює у разі, якщо зловмисник виб'є вікно. Сучасні пристрої відрізняються своїм інтелектом, якщо злодій захоче скло розплавити або розріже його, датчик спрацює;
  • Датчик руху – веде стеження наявністю на об'єкті руху. Представники цієї категорії діляться додатково ще на три типи: ультразвукові, інфрачервоні, мікрохвильові;
  • Пожежні датчики - вони трапляються рідко і стежать за протіканням газу, води.
 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram