Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Переваги мережевих відеокамер спостереження

Новини та статті 15/02/2016

Відеоспостереження – це ефективний інструмент безпеки людей та недоторканності вашого майна. Потреба в цілодобовому контролі та моніторингу призводить до зростання попиту на встановлення систем відеоспостереження. Аналогові камери поступово здають свої позиції, оскільки справжнім проривом стало поєднання цифрового відео та комп'ютерних технологій. Перед тим як купити мережну відеокамеру спостереження слід знати переваги та недоліки такого обладнання.

 

Чим цифрові камери перевершують аналогових попередників?

1. Якістю зображення та усуненням розмитості за допомогою технології послідовної розгортки. Під час руху об'єктів спостереження аналогові камери розмивають зображення через режим черезрядкової розгортки. Мережеві моделі використовують прогресивне сканування, що формує кадр із парних та непарних рядків. Це вирішує проблему розмитості навіть об'єктів, що швидко рухаються.

2. Високим мегапіксельним дозволом. Купивши мережну IP-відеокамеру, ви отримаєте чітке розпізнавання осіб людей та номерних знаків автомобілів, можливість багаторазового збільшення об'єкта спостереження, перегляд дрібних деталей.

Качество изображения сетевой камеры

3. Синхронізацією аудіо- та відеосигналів. Мережеві моделі реєструють та передають звук разом із зображенням.

4. Безпекою даних. Цифрова камера може шифрувати сигнал перед його передачею, що ускладнює перехоплення. Підключитися до кабелю аналогової відеосистеми досить легко.

5. Передача відеоданих у будь-яку точку світу без створення кабельних структур.

6. Можливістю зберігання інформації у хмарних сховищах, що дає можливість отримувати швидкий доступ до даних та оперативно їх обробляти.

7. Віддаленим доступом до відеокамер, налаштуванням та керуванням системою через інтернет.

ip-видеокамера - удаленный доступ

8. Власною унікальною IP-адресою.

9. Вбудованим детектором руху та інтелектуальною системою керування обробкою сигналів тривоги.

При значних перевагах все ж таки є мінус. Використання IP-камер обмежено довжиною кабелю мережі. Однак бездротова Wi-Fi-технологія успішно вирішує цю проблему.

Гнучкість і функціональність систем IP-відеоспостереження здатні задовольнити найвищі вимоги та послужити стимулом для придбання високотехнологічної відеокамери спостереження.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram