Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Радар-детектори - загальні відомості: плюси та мінуси

Новини та статті 19/08/2015

Нещодавно бачився зі своїм другом, який бере участь у аматорських перегонах та регулярно відвідує Формулу-1. Він мені розповів про пристрій радар-детектора, про який я раніше мало що знав. А також пояснив, чи потрібно купити антирадар для себе. Сьогодні це обладнання, яке дозволяє ідентифікувати міліцейські радари поблизу, при цьому абсолютно законне і не викликає жодних перешкод.

Повідомлення будь-якого радар-детектора здійснюється за допомогою звуку, при цьому його інтенсивність може бути різною, а в деяких моделях регульованою. Також є моделі, які постачаються із спеціальним дисплеєм, куди виводяться оповіщення.


Класифікація та різновиди радар-детекторів

Усі радар-детектори за своїм пристроєм поділяються на дві групи:

  • прямого детектування (відбувається сканування частот);
  • супергетеродинні (виявлення працюючих радарів відбувається за допомогою генерування частот).

Таке обладнання досить просте в експлуатації, коли воно ідентифікує підозрілий вимір поблизу, сповіщає вас про це. Все, що потрібно від водія – перевірити власну швидкість та негайно її скинути, якщо Ви перевищуєте якусь ділянку дороги. Останнім часом багато водіїв скаржаться на проблеми із використанням антирадарів. Насправді, виникають вони від неправильного настроювання та невміння розшифрувати сигнал. Також важливу роль відіграє правильність встановлення пристрою в салоні. Важливо розуміти, що приладу буде важко «словити» сигнал через металеву стінку кузова, а також перешкодою можуть бути двірники.

Під час їзди потрібно бути готовим, що іноді з'являються помилкові звукові сигнали, які виступають як «перешкоди», а провокатором іноді виступає навіть мобільний телефон. Найважливішою характеристикою пристрою є його чутливість. Вважається, що чим чутливіший радар-детектор, тим краще, але проблеми з цим можуть виникнути. Серед них частіше спрацьовування через зовнішні перешкоди.

За своєю структурою найчутливішими вважаються супергетеродинні детектори, які схильні до всіх вищеописаних проблем. Деякі інноваційні моделі можуть порадувати водія функцією протистояння помилковим перешкодам та викликам, але вартість на порядок вища, ніж у аналогів.


Думка ДАІ про радар-детекторів

Співробітники ДАІ давно знають про використання антирадарів багатьма водіями, і вони також змогли обійти таку проблему. Їхні пристрої практично ніколи не знаходяться в автоматичному режимі, а «прострілювання» машин, що зацікавили, відбувається в ручному режимі. Щоб знизити сигнал від радара, співробітники ДАІ почали ховати його за металеві споруди. Також сьогодні велику популярність набуває система відеофіксації, яка вираховує швидкість машини в залежності від часу, за який вона проїхала певну ділянку дороги.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram