Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сфери застосування різних видів шлагбаумів

Новини та статті 02/03/2016

Контролю доступу автотранспорту на свою територію потребує велика кількість об'єктів. Серед них є невеликі – прибудинкові території, мікропаркування на десяток легковиків, невеликі виробничі чи торгові зони. До великомасштабних відносяться муніципальні паркінги, приватні стоянки, виробничі зони великих підприємств, розвантажувальні майданчики продуктово-господарських та будівельних супермаркетів… Можна нагадати і про такі важливі та небезпечні місця, де шлагбауму просто немає заміни – залізничні переїзди, в'їзди на військові полігони. .

Шлагбаум – пристрій керування доступом, конструкція якого може бути максимально пристосована для певної зони застосування. Для територій з великою різницею температур – використовуються одні, для місць з високою небезпекою вандальних дій – інші… Опишемо коротко застосування тих чи інших видів аналізованих механізмів.

Попередньо відзначимо, що вони можуть відрізнятися:

  • за типом приводу (ручні, електромеханічні, автоматичні, гідравлічні);
  • за типом відкриття (поворотні, підйомні).

Ручні механізми

Як правило, вони мають невеликі масабаритні розміри, розраховані на застосування в місцях з не дуже інтенсивним рухом автомобілів. Їхня конструкція відома не одне століття, з неї почали свій шлях у світ автоматичні типи. Довжина стріли такого пристрою може становити до 6 метрів. З урахуванням її маси на "короткому" плечі стріли встановлюють противагу, щоб можна було керувати великою масою вручну.

Такі шлагбауми зручно монтувати і у разі потреби використання на іншому об'єкті – демонтувати та монтувати на новому місці (наприклад – в'їзди на будівельні майданчики). Контроль за роботою загороджувального пристрою може проводити охоронець або звичайний замок (актуально для мешканців-автовласників, що паркують свої авто у дворі).

Ручні встановлюють у тих місцях, де немає можливості провести електрику.

Механический шлагбаум

Автоматичні шлагбауми

Цей тип запірного обладнання, сферу застосування якого практично неможливо обмежити рамками. Сучасні приводи – електродвигуни, висока якість матеріалів, з яких виготовлені елементи пристрою, додатковий антивандальний захист – «арсенал» аргументів за придбання та встановлення цього обладнання може бути продовжено.

Переваги даного виду перед ручним:

  • довша стріла (до 15 м);
  • надійний привід, що працює з високим навантаженням тривалий час;
  • невисока вартість експлуатації (немає необхідності платити охоронцю);
  • можливість дистанційного керування будь-яким зручним способом.

Але вагомий недолік – така модель може «збоїти».

Говорячи про низьку вартість експлуатації, не можна не відзначити один виняток - автоматичний шлагбаум на гідравлічному приводі. Морозостійка олія може коштувати дорого.

Сфера застосування механізмів на автоматиці – скрізь, де є потреба у частковому перекритті зони проїзду. Цього достатньо для обмеження проїзду легкового та вантажного транспорту. Паркінги, приватний сектор житла, виїзди на комерційні автомагістралі, виробничі зони тощо.

Автоматический шлагбаум

Інші типи шлагбаумів

Іноді виникає потреба встановити моделі зі стрілою збільшених розмірів. Так, залізничні шлагбауми можуть мати довжину стріли понад 15 м. Однак при їх застосуванні слід враховувати і «людський» фактор – ці пристрої не перекривають дорогу на переїзді повністю. Свідомість та культура водіння – вкрай важливі на таких об'єктах.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram