Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що таке автономна сигналізація?

Новини та статті 22/02/2016

Практично кожну розсудливу людину хвилюють питання, пов'язані з безпекою власного майна. Чи то дача, квартира, гараж, заміський будинок, офіс і т.д. Існує кілька способів захисту об'єкта. Але найбільш дієвий, який набирає все більшої популярності, це - автономна сигналізація. Вона є невеликим центральним блоком з різними датчиками.

 

Опис роботи

При виявленні загрози (незаконне проникнення, злом, псування майна тощо) пристрій автоматично включає звукову сирену та повідомляє власника (або пульт охорони) шляхом автоматичного дзвінка на телефон або відправкою СМС. Нехай вас не вводить в оману назва "автономна GSM-сигналізація". Її так часто називають просто тому, що зв'язок здійснюється каналом GSM.

Номер телефону, на який надходить сигнал тривоги, і спосіб сповіщення програмується заздалегідь. Таким чином, де б ви не знаходилися, ви завжди будете поінформовані про небезпеку. Єдина умова – це наявність мобільного або інтернет-зв'язку.

Работа автономной сигнализации
 

Переваги автономної сигналізації

  • встановлення додаткових датчиків контролю руху, температури, задимленості, витоку газу тощо;
  • завдяки наявності резервного акумулятора – безперебійна робота незалежно від наявності чи перебоїв зовнішнього живлення;
  • завдання кількох телефонних номерів для оповіщення про тривогу;
  • можливість дистанційного керування, наприклад - постановка чи зняття охорони;
  • контроль електромережі, оповіщення у разі відсутності електрики;
  • робота при великому температурному діапазоні - від +60 ° до -30 ° C, що дає можливість встановлення навіть у нежитлових або неопалюваних приміщеннях (дачі, гаражі, складі).

Якщо ви зібралися купити автономну сигналізацію, зверніться до інтернет-магазину Фортер. Наші фахівці допоможуть не тільки індивідуально підібрати потрібну модель для потрібного об'єкта, але й одразу встановити її. Адже дуже важливо щоб установкою займалися кваліфіковані працівники. В іншому випадку є ризик виникнення неполадок чи некоректної роботи надалі.

Сигналізація з датчиком руху (також іншими датчиками, які можна встановити) випускається практично всіма відомими фірмами. Такими як: Altronics, Оріон, Ксітал, Sapsan та ін.

Сигнализация Sapsan

Гідність такої автономної сигналізації в тому, що вона сповіщає не тільки у разі злому, а й у разі виникнення побутових аварій: пожежа, витік води, задимленість тощо. Завдяки цьому ваша нерухомість буде надійно захищена, а ви зможете завжди контролювати її роботу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram