Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Турнікет - надійність та безпека

Новини та статті 13/08/2015

Я витратив два тижні, намагаючись розібратися, чи потрібно мені на підприємство купити турнікет, якщо ми вже маємо датчики руху та розбиття (на вікнах), систему відеоспостереження та інші примочки. З одного боку, не хочеться витрачати зайві гроші, а з іншого боку хочеться, щоб безпека була безпечною). Якого висновку я дійшов? Про це і напишу у цій статті.

Незалежно від того, скільки і яких систем спостереження встановлено в будівлі, все одно все починається з турнікету, і він закінчується. Якщо шпигун, який працює на конкуруючу компанію, вже проник у мою організацію, бо там вахтером бабуся "божа кульбаба", то половина його чорної справи вже зроблено. Отже, турнікет – це надійний заслін від небажаних відвідувачів.


Переваги турнікетів

А далі я задумався над тими перевагами, які дає турнікет навіть без шпигунських пристрастей. Мова про персонал нашого підприємства. Так, всі чудові фахівці, але при цьому, як і більшості наших людей, трошки розгильдяї. Тобто прийти на роботу на півгодини пізніше та піти на сорок хвилин раніше – це у нас було майже звичайною справою. Я вже не кажу про походи магазинами, аптеками, лікарнями та базарами в розпал робочого дня. Після того, як роздали всім персональні магнітні картки та попередили, що служба охорони фіксує час приходу-догляду, кількість охочих запізнитися чи піти раніше різко скоротилася. Тепер усі сидять в офісі та повністю відпрацьовують ті гроші, які їм платять.

Що найцікавіше – для встановлення трудової дисципліни зовсім не потрібен найнавороченіший повноростовий турнікет із сервоприводом – досить звичайної електронної хвіртки, яка реагує на ключ чи картку. Вона ж досить ефективна для блокування відвідувачів, поки служба охорони уточнює їхню особу та мету візиту на підприємство.

А при інтеграції турнікету в СКУД, що існує, з'являється можливість не «латати дірки», що існують у системі безпеки підприємства, а забезпечувати її комплексно, так би мовити, «на всіх фронтах».

Так, ще один важливий момент. Я про нього не подумав, коли встановлював турнікет, а побачив уже за фактом після монтажу конструкції. Ділові партнери, з якими ми працювали раніше, факт встановлення турнікету сприйняли як знак крутості. «О, - сказали вони, - зайнялися безпекою! Значить, гроші з'явилися. Росте, отже, розвиваєтесь». Я розумію, що це начебто дрібниця, але, як з'ясувалося, турнікет – це ще й підвищення іміджу підприємства. Тобто у нас тут не прохідний двір, а все по-дорослому.

Найголовніше з турнікетом – це зрозуміти, яка саме модель потрібна у цьому випадку, щоб не переплачувати за непотрібні функції. Важливо, як я вже писав, інтегрувати його до СКУД (якщо вона є на підприємстві). Ну а позитивні результати ви побачите та відчуєте одразу, це я вам обіцяю.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram