Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вплив відеоспостереження на захист житла

Новини та статті 04/06/2015

Давно займаюся питанням охоронного забезпечення свого житла. Останні мої дослідження стосуються систем відеоспостереження. Відеоспостереження може запобігти злочину хіба що у разі тривалої попередньої підготовки злочинців, розвідувальні дії яких потраплять до огляду камер. Але ні затримати їх під час злому, ні захистити мешканців будинку від їхніх небажаних дій він не зможе. Натомість камери зареєструють усе, що відбувається, впливаючи на події опосередковано та допомагаючи знайти зловмисників. А часом вони сама їхня присутність на об'єкті здатна відбити у них полювання до злому.


Детальніше про відеоспостереження для дому

Перегляд отриманого зображення є оптимальним через спеціальні монітори, створені для відеоспостереження. Вони є квадратор для підключення певного числа камер, зазвичай, чотирьох, при підключенні яких, наприклад, дисплей ділиться, відповідно, чотирма частини чи переключається якусь із них. Монітор може бути як кольоровим, так і чорно-білим, а нещодавно популярність придбав РК-монітор для цієї мети, хоча цифрові системи в цьому плані абсолютно не вибагливі.

Одне із завдання сучасного відеоспостереження – запис того, що відбувається. Вона може бути цифровою та аналоговою. Аналогова ведеться відеомагнітофон, а сигнал обробляється квадратором чи мультиплексором. Квадратор при цьому відрізняється більшою швидкістю, але втратою якості. Якість запису краща при використанні мультиплексора, але при цьому записується повний кадр замість зменшеного в кілька разів, і відповідно падає швидкість.


Переваги та недоліки систем відеоспостереження

При аналоговому способі записування дані зберігаються на відеокасеті. Цифрові відеореєстратори в цьому відношенні досконаліші і, природно, дорожчі. Вони надають можливість моментального пошуку за заданим параметром, миттєвої перемотування, перезапису без втрат якості, дистанційного керування.

Серед сучасних DVR можна виділити два основні типи. Перший будується на базі ПК і відрізняється простотою інтеграції у складні комплекти з камерами та датчиками, більшими можливостями щодо операцій з базою даних. До недоліків цих пристроїв можна віднести часті зависання та спеціальну підготовку обслуговуючого персоналу. Другий тип будується на основі моноблока, інтерфейс користувача виведений на якому у вигляді кнопок. Він відрізняється надійністю, простотою та інтуїтивною зрозумілістю.

Перевага відеоспостереження позитивно показала себе на практиці і допомогла якщо не запобігти то розслідувати не один злочин. Але водночас це досить дорогий захист житла, що потребує чималих рухів. За своїх здебільшого допоміжних можливостей найбільшу ефективність вона може показати, якщо працює на пару з охоронно-пожежною сигналізацією. Під час такої роботи відеоспостереження скорочує кількість хибних викликів групи реагування, що дуже важливо для охорони великих територій. Комплексний підхід до організації охорони дасть позитивний ефект. Крім того, купити систему відеоспостереження в комплекті з пожежною сигналізацією економніше, ніж поетапне впровадження кожної з них.

Менеджер
 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram